o nás


CISÁRSKEJ koruny priemyselné Co, Ltd sa zamerala na osobné domácej starostlivosti a liečebnú rehabilitáciu výrobky viac ako 10 rokov v Číne. Začal ako malá prevádzka, ale teraz sa stali jedným z popredných dodávateľov zdravotníckych potrieb priemyslu v Číne.


Dnes CISÁRSKEJ koruny priemyselné Co, Ltd bol jedným z top výrobcov kvality domácej starostlivosti propducts a liečebnú rehabilitáciu produktov, ako napríklad: Walking palice, barly, chodítka, invalidné vozíky, zdvihnúť stoličky, komody, vznesené toaletné kreslo, sprcha Stolička, kúpeľ bezpečnostný panel, posteľ pomáhať zvládnuť, ortopedické vankúše, Rozpera nástroj, Záhrada nástroj atď.


IMG_2225.JPG


Ako profesionálne domácu starostlivosť výrobky globálneho dodávateľa v Walking palice, barle, chodítka, invalidné vozíky, lanovky, komody, vznesené toaletné kreslo, sprcha stoličky, kúpeľ bezpečnostný panel, posteľ pomáhať zvládnuť, ortopedické vankúše, Rozpera nástroj, Záhrada nástroj a iné produkty , CISÁRSKEJ koruny priemyselné Co, Ltd je cieľom vytvoriť najvhodnejšie ukľudňujúci šťastný život pre zákazníkov po celom svete!


3113464728_1044786415.jpg


CISÁRSKEJ koruny priemyselných CO., obmedzené výrobkov zahŕňa:


1, walking palice

2, barle

3, chodítka

4, invalidné vozíky

5, Výťah stoličky

6, komody

7, vznesené toaletné kreslo

8, sprcha stoličky

9 bezpečnostné panely

10, posteľ Assist rukoväť

11, ortopedické vankúše

12, dosiahnutie nástroj

13, Záhrada nástroj

14, voľný tovarDodávame produkty rehabilitácie na širokú škálu spoločností na celom svete, od veľkých nadnárodných organizácií na malé individuálne spoločnosti.


Vždy cítime, že všetky úspechu našej firmy priamo súvisí kvalita produktov, ktoré ponúkame. Preto naše výrobky spĺňajú tie najvyššie požiadavky kvality podľa ISO9001, SGS, CE, FDA usmernenia a náš systém prísnej kontroly kvality.


walker

walker


Našom predajnom trhu je:


Južná Ázia 5%

Južná Európa10%

Severná Európa 10%

Stredná Amerika7%

Západná Európa 10%

Východná Ázia5%

Stredný východ8%

Oceánia5%

Afrika5%

Juhovýchodná Ázia8%

Východná Európa10%

Južná Amerika7%

Severná Amerika10%


shower chair

shower chair with handle

shower chair with handle


Okrem našich existujúcich tvarovaných výrobkov, CISÁRSKEJ koruny priemyselné Co, Ltd môže tiež produkovať výrobky podľa výkresov alebo vzoriek od našich zákazníkov. Môžeme kontrolovať kvality výrobkov kriticky pre každý krok pri výrobe z vlastných dielov na hotové výrobky. Ponúkame technickú podporu, ktorá je na špičkovej úrovni.


Napokon, úprimne vítam obchodníkov v celosvetovo príde diskutovať o spoluprácu!